Apartman İlaçlama Kampanyası

Yaz aylarında haşere sorunları en fazla apartman dairelerinde görülmektedir. İlaçlama servisi tespit ettiği birinci nedenlerin başında ortak kullanım alanları yer almaktadır. Apartman dairelerindeki ortak kullanım alanları merdivenler, asansör boşlukları, aydınlıklar, bodrum ve çatı aralarıdır.

Böcekler çok hızlı bir şekilde çoğalırlar ve yumurtaları uzun bir süre kalsa bile bozulmazlar. Böcekler çok fazla hareket ettiğinden apartmanlardaki ortak kullanım alanlarına da girerler, böcekler yumurtalarını hareket ederken bırakırlar işte ortak kullanım alanlarına bırakılan yumurtalar canlanırken yeni böcekler yiyecek arayışı içerisine girer ve evlerin içerisine girmeye başlarlar. Bu gibi durumlarda haşere ile mücadele zorlaşmaktadır.

Apartman dairelerin daha hijyen olabilmesi için toplu ilaçlamalarda(6 daire ve daha fazlası) %50 indirim uygulamasına başladık. İndirim yapmakla yetinmedik ortak kullanım alanlarını hiçbir ücret talep etmeden ilaçlıyoruz bu şekilde etkili bir ilaçlama ile böceklerden %100 kurtulmak mümkün olmaktadır. Sürekli devam edecek olan kampanyamız hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir