Avcılar Böcek İlaçlama Servisi

Avcılar Küçükçekmece gölü ile Marmara Denizi birleşiminden sonra gelmektedir. Denize sıfır km uzaklıkta olan Avcılar, Beylikdüzü tarafına doğru gidildiğinde deniz seviyesine olan uzaklığı artmaktadır. Ortalama rakım 15 m’dir.

Avcılar’da 2011 yılında 383.736 kişi ikamet etmektedir. Nüfusun çoğu balıkçılık ve sanayi tesislerinde çalışırken son zamanlarda kafe gibi dinlenme ve eğlence tesislerinde artış yaşanmaktadır.

Avcılar’daki konutların özellikleri
11 ağustos 1999 depreminde Avcılar’da bulunan konutların büyük bir kısmı depremden etkilenmiştir. Yıkılan konutların yerine depreme dayanıklı lüks daireler yer aldı. Sokaklarda ise ağaçlandırma yapılmıştır. Avcılar denize bitişik ve doğa ile iç içe olma özelliğini korumuştur.

Avcılar Böcek İlaçlama hizmetimiz için telefon numaramızdan bize ulaşarak bizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Avcılar’da bulunan böceklerin özellikleri
Avcılar denize yakın olduğundan nemli bir bölgedir. Deniz kıyılarında su üzerinde yaşayan ölü böceklerden beslenen deniz böcekleri yaşamaktadır. Kıyı kısımlarında yaşayan böceklerin belirgin özellikleri uçan haşere olmalarıdır. Kalorifer böceği diye bilinen hamam böcekleri özellikle nemli ortamlarda daha fazla üremektedir. Denizköşkler, Ambarlı gibi ahşap evlerin yoğun olan taraflarında ise karınca ve tahta kurusuna rastlanılmaktadır.

Avcılarda böcek ilaçlama servisi yaptığımız yerler.
Avcılar Merkez Mahallesi İlaçlama
Ambarlı Mahallesi İlaçlama
Cihangir Mahallesi İlaçlama
Gümüşpala Mahallesi İlaçlama
Denizköşkler Mahallesi İlaçlama
Üniversite Mahallesi İlaçlama
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi İlaçlama
Firuzköy Mahallesi İlaçlama
Tahtakale Mahallesi İlaçlama
Yeşilkent Mahallesi İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir