Kokusuz Haşere İlaçlama Hizmeti

Artık ilaçlama yapmak için evden çıkmak zorunda değilsiniz. Kimyasal mücadele yönteminde ev ve iş yerleri için kokusuz ilaçlama hizmetimiz de bulunmaktadır. Kokusuz ilaçlamalarda sıvı kokusuz ve jel ilaçlama yöntemi ön planda olmaktadır.

Jel ilaçlama
Bu ilaçlama uygulaması ile hamam böcekleri gibi haşerelerle etkili bir şekilde mücadele edilebilir. Jel ilaçlama uygulaması devrim niteliğinde bir özelliğe sahiptir.

Jel ilaçlama belirli noktalara tabanca ve şırınga ile uygulanır daha sonra böcekler bu yemden beslenir. Özellikle hamam böcekleri birbirinin ölüsünden de beslenir bu sayede ilacı yiyen böcek ölürken diğer haşerelere de yem olduğundan diğerleri de zincirleme ölür.

Jel ilaçlama her zaman her yerde etkili midir?
Ne yazık ki buna olumlu cevap veremiyoruz o yüzden ilaçlama ekibinin profesyonel olması gerektiği üzerinde duruyoruz. Örneğin tahtakurusu, pire, kene gibi haşereler kanla beslenir bu haşerelerin yemi yeme ihtimali yoktur ve bu tür haşereler birbirinin ölüsünden beslenmezler o yüzden ilacı yeme ihtimali olması durumunda bile etkili olmayabilir. Bunun için kokusuz sıvı ilaçlama yapma ihtiyacı duyulur.

Haşere türü ekibimiz tarafından tespit edildikten sonra gerektiği durumlarda jel ilaca takviye olarak kokusuz sıvı ilaçlama yapılır bu sayede haşere sorununa kesin çözüm sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir