Küçükçekmece İlaçlama Servisi

Küçükçekmece, İstanbul ilinin batısında yer almaktadır. Büyük bir nüfusa sahip olan Küçükçekmece adını Küçükçekmece Gölünden almaktadır. Bölgede bulunan eski konutlar fazla sayıda olmakta ayrıca nüfus yoğunluğundan dolayı haşere sorunları fazla görülmektedir. Haşere İlaçlama Servisi özellikle insanlara sıtma, veba virüsü taşıyıp hastalanmalarına neden olan haşere türlere karşı geliştirilen son teknikler ve ilaçlar ile mücadelede son derece etkin yollar kullanmaktadır.


İnsan sağlığını tehdit eden zararlılar;

  • Haşere, hızla çoğalabilen ve değişen yaşam şartlarına karşı kolay adaptasyon yeteneğine sahip bir organizmadır. 
  • Çeşitli memeli hayvanların üzerinden insanlara taşınabilirler. 
  • Haşerelerin taşınmasındaki kolaylık, çoğalmasındaki hız ve yüksek miktar nedeniyle baş edilmesi ciddi anlamda zor olan türlerdir. Dünya çapında şimdiye dek milyarlarca insan, haşerelerin taşıdıkları virüslerin insanlarda geliştirdikleri hastalıklar nedeniyle hayatını kaybetmiştir. Bir diğer hastalık taşıyıcı ve mücadelesi önemli olan canlılardan biri de kemirgenler grubundan olan farelerdir. Fare, hem ısırma hem hastalık bulaştırma hususunda büyük tehlike arz ettikleri gibi kemirme yetenekleri ve güdüleri nedeniyle insanların mallarına da çok zarar vermektedirler. Pek çok bilinçsiz kişi fareler ile mücadele ederken tarım ilacı kullanmanın zararlarından habersizdirler. Tarım ilaçları yüksek oranda toksik etki gösteren, sağlık ve hayati tehlike anlamında üst sıralarda yer alamsı gereken maddelerden biridir. Evde çocuğu bulunan kişilerin özellikle dikkat etmesi gereken son derece riskli bir mücadele yöntemidir. Çünkü küçük çocuklar bu ilaca bulaşmış besinleri yemeye kalkabilirler ya da tarım ilacı bulaşmış alanlara elleriyle dokunup, ellerini ağızlarına götürebilirler. Hamam böceği ise, taşıdığı pek çok virüs türü ile hem hayati tehlike arz eden hastalıkların yaygınlaşmasına neden olmakta hem de görüntü kirliliği nedeniyle hoş olmayan durumların yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Pire ise insanları ısırarak çeşitli hastalıklar bulaştırır.

Eğer sizin de zararlılar konusunda çözüme ihtiyacınız var ise alanında uzman kişilerden oluşan Küçükçekmece böcek ilaçlama servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sektörde öncü firmalar arasında yer alan servisimiz gerekli analiz ve yöntem belirleme hizmetleri ile sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedefleyerek bu yola çıkmıştır.

Küçükçekmece Böcek İlaçlama Faaliyet Yerleri;
Ataköy Mahallesi, Atakent Mahallesi, Beşyol Mahallesi, Cennet Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Halkalı Mahallesi, Kanarya Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Sultan Murat Mahallesi, Söğütlüçeşme Mahallesi, Tefikbey Mahallesi, Yarımburgaz Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşil Ova Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir